Connect with us

Magazin

Serdar Ortaç’tan zam savunması: Asgari ücret artıyorsa yağın fiyatı da artacak

Katıldığı bir programda konuşan Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediğini söyledi. Ortaç, “Her geçen gün görüyorum ki, bütün atılan adımlar 10 numara” ifadelerini kullanırken zamların da normal bulduğunu söyledi.

Published

on

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sunuculuğunu Cansu Canan Özgen’in ütlendiği 40’ın yeni bölümüne konuk oldu. Samimi aзıklamalarda bulunan Ortaç, Türkiye gündemine dair soruları yanıtladı.

Artık muhalefet cephesinden tepki almaktan korkmadığını dile getiren Ortaç, “Ben Tayyip ağabeyi, Emine ablamı kişilik olarak seviyorum” dedi.

“HÜKÜMETİ DESTEKLİYORUM”

“Eskiden muhalefet kızmasın diye temkinli konuşuyordum, artık temkinli konuşmuyorum” diyen Ortaç, “Her geçen gün görüyorum ki, bütün atılan adımlar 10 numara. Evet Cumhurbaşkanımızın, hükümetin yaptığı her adımı destekliyorum” ifadelerini kullandı.

Ortaç, millet pahalılığa takmış, doğalgaza takmış. Asgari ücret 4 bin 200 liraya çıkıyorsa, yani yüzde 75 artmış; tabi ki yağın fiyatı da yüzde 75 artacak ki aldığın paranın orası gitsin diye. Para kölelik sistemidir. Bir yeri arttırıyorsan ürünleri de arttıracaksın. senin cebine giren değişmeyecek. Asgari ücretle hayatta geçinemem. Benim aylık giderim 200 bin tl. Apartman dairesine geçsem bile geçinemem.”

‘TARKAN’ AÇIKLAMASI

Programın sunucusu Özgen, Serdar Ortaç’a Tarkan’ın son şarkısı Geççek’i de sordu. Özgen’in ‘Tarkan Geççek şarkısıyla Cumhurbaşkanına saygısızlık mı etti?’ sorusunda Serdar Ortaç, açık bir şekilde cevap verdi:

Tarkan olayı gereksiz bir polemik. Bu şarkıyı onun için yapmadığı belli. Adam pandemi geçecek diye bağırdı. Şarkı da çok dinlenecek ve üzerinde konuşulacak bir şarkı değil ki! Lay lay lom yaparım, hepimiz yaparız. Bu duruma düşmemek için böyle şarkılar yapmıyorum.”

“KAFAM ÇOK İYİ BASAR”

“Adamı mahvettik işte. Geççek geççek bu işte…” diyen Ortaз, “Çocuk pandemi geççek diyor nerelere çekiliyor. Bunlar olmasın diye aşk şarkısı yapıyorum işte, kafam basmadığı için değil! Kafam çok da iyi basar benim” sözlerini kullandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar