Connect with us

Magazin

Seren Serengil ameliyata alındı! Ameliyat öncesi son fotoğrafını paylaştı

Kilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu’na yakalanan Seren Serengil, bugün ameliyata alındı. Serengil’in ameliyat olmadan önceki son fotoğrafı da paylaşıldı.

Published

on

By

Seren Serengil’in sağlık durumu merak konusu oldu. Zayıflık uğruna ameliyatlar olan ve dumping sendromuna yakalanan Serengil günden güne eriyor. En son 43,5 kiloya kadar düştüğünü belirten sunucunun organları da iflas etmek üzere olunca ameliyat için adım attı.

Bu sabah ameliyata giren Seren Serengil’in ameliyatı 6 saat sürecek ve riskli bir süreç mevcut. Risk taşıdığı için ameliyatına hiçbir doktorun girmek istemediğini açıklayan Serengil ameliyata alındı.
Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma ameliyathanenin önünden paylaşım yaptı. Seren Serengil’in sevgilisi paylaşıma “Dualarınız bizimle olsun. İyi olacaksın hayatım” notunu düştü.

Seren Serengil ameliyata alınmadan hemen önce bir veda videosu çekti. Serengil paylaşımında “Hakkınızı helal edin” dedi. Serengil “İnşallah her şey yolunda gidecek. İnşallah sağ salim çıkacağım olur da terslik olursa… Zor bir ameliyat… ” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar