Connect with us

Magazin

Seren Serengil photoshop yaptı: ‘Kimse kimseye benzemiyor’

Seren Serengil, Ece Erken ve Demet Akalın’ın da olduğu toplu bir fotoğraf paylaştı. Serengil’in fotoğraflarda kullandığı filtre sosyal medyada olay oldu.

Published

on

51 yaşına giren Seren Serengil doğum gününü evinde kutladı.

Seren Serengil 51’inci yaş gününü evinde yaptığı bir partiyle kutladı. Doğum gününe daha önce küs olduğu Ece Erken ve Demet Akalın da katıldı. Serengil, beraber verdikleri pozları paylaştı ancak fotoğraflardaki filtre sosyal medyada olay oldu.

Zayıflık uğruna bıçak altına yattığından bu yana sağlık problemleriyle boğuşan ve 43,5 kiloya kadar düşüp, operasyon geçirmek zorunda kalan Seren Serengil zor günleri geride bıraktı.

SEREN SERENGİL 51 YAŞINDA

51 yaşına giren Seren Serengil doğum gününü evinde kutladı. Kutlamada bir süre önce eşini kaybeden Ece Erken de vardı. Ece Erken ve zor günlerinde onu yalnız bırakmayan Demet Akalın doğum gününde beraber poz verdi.

“KİMSE KİMSEYE BENZEMİYOR”

Serengil, ikili ve çocuklarıyla verdiği pozu filtreden geçirerek paylaştı. Paylaşım sosyal medyada olay oldu. Filtre ve photoshop’u abartan Seren Serengil alay konusu oldu. Fotoğrafa “Kimse kimseye benzemiyor”, “Demet’i tanıyamadım”, “Filtreye gel hiçbiri kendine benzememiş” yorumları yağdı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar