Connect with us

Magazin

Seren Serengil ‘Söylemezsem Olmaz’ programından ayrıldı mı?

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümünde Seren Serengil’in olmaması, Serengil’in programdan ayrıldığı söylentilerine neden oldu.

Published

on

Söylemezsem Olmaz programında bugün Seren Serengil’in olmaması izleyiciler tarafından dikkat çekti. İzleyiciler ünlü ismin neden programda olmadığını merak ediyor. Peki, Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programında neden yok, ayrıldı mı? İşte konuyla ilgili detaylar…

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz programının sunucunu Seren Serengil’i bugünkü yayında göremeyenler nedenini sorgulamaya başladı.

SEREN SERENGİL NEDEN PROGRAMDA YOK?

Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan ayrıldı mı sorusuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Seren Serengil, 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesinde doğdu. Seren Serengil, ilk olarak 1977 yılında Sarhoş filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynadı. Profesyonel oyunculuk kariyerine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı. Beyaz TV’de hafta içi yayınlanan ‘Söylemezsen Olmaz’ adlı programda Arto ve Bircan Bali ile sunuculuk yapmaya devam etmektedir.

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar