Connect with us

Magazin

Serenay Sarıkaya-Umut Evirgen aşkı böyle belgelendi!

Serenay Sarıkaya, “Bu haberlerden sıkıldım” diyerek, üç ay önce haklarında çıkan aşk iddiasını yalanladığı Umut Evirgen’in aracında görüntülendi.

Published

on

By

Dijital platformda yayınlanacak olan ‘Şahmeran’ dizisinin çekimleri için uzun süredir Adana’da bulunan oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki akşam Rumelihisarı’nda bir balık restoranı çıkışı görüntülendi. Rumelihisarı’nda arkadaşlarıyla hasret gideren güzel oyuncu, daha sonra “Bu haberlerden sıkıldım” diyerek, üç ay önce haklarında çıkan aşk iddiasını yalanladığı Umut Evirgen’in aracında görüntülendi.

Giyim tarzı ile dikkat çeken oyucu, bir günlük arayı İstanbul’da dostları ile buluşarak değerlendirdi. Çekimlerin güzel gittiğiniz belirten Sarıkaya “Herşey çok güzel gidiyor. Adana’yı çok sevdim, çok alıştım. Burak’la (Deniz) iyi anlaşıyoruz” dedi. İşletmeci Umut Evirgen’in geçtiğimiz günlerdeki aşk itirafının hatırlatılması üzerine güzel oyuncu, muhabirlere “Teşekkür ederim” demekle yetindi. Aşk sorularını cevapsız bırakan Sarıkaya, aracına binerek mekandan ayrıldı.

Başarılı oyuncu, Rumelihisar’ındaki mekandan çıktıktan sonra gece yarısı adının aşk iddialarına karıştığı Umut Evirgen’in aracında objektiflere yakalandı. Sarıkaya, sorulara cevap vermeden Etiler’de bulunan evine gitti. Özel hayatıyla ilgili haberler hakkında konuşmayan Sarıkaya ile Evirgen’in aşkı böylelikle belgelenmiş oldu.
Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusu üzerine, “Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım” ifadelerini kullanmıştı.

Umut Evirgen’den ise şaşırtan bir açıklama gelmişti. Ünlü işletmeci, ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. 32 yaşındaki işletmeci, muhabirin “Aşkı kabul ediyor musunuz?” şeklindeki sorusuna, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” şeklinde flaş bir cevap vermişti.

 

Kaynak: Milliyet

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar