Connect with us

Magazin

Serenay Sarıkaya’dan derin kuaför dekoltesi

Bodrum tatilinin ardından sevgilisi Cem Yılmaz’la birlikte İstanbul’a dönen Serenay Sarıkaya Etiler’de bulunan bir kuaförden çıkarken görüntülendi. Oyuncu setleri çok özlediğini söyledi.

Published

on

By

Yaklaşık 7 ay önce magazin gündemine Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı bomba gibi düşmüştü. İkilinin arasındaki 18 yaş farkı sosyal medyada olay olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda çıkan ayrılık iddialarıyla gündeme gelen çift tatile çıkmışlardı. Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz’ın omzuna öpücük kondurması bu ayrılık iddialarını suya düşürmüştü.

Bodrum tatilinin ardından sevgilisi Cem Yılmaz’la birlikte İstanbul’a dönen Serenay Sarıkaya Etiler’de bulunan bir kuaförden çıkarken görüntülendi.  Serenay, derin göğüs dekoltesiyle dikkatlerini üzerine topladı.

Bir saatlik bakım sonrası çıkış kapısında görülen 29 yaşındaki oyuncu,”Setleri çok özledim. Bakalım, inşallah güzel bir zamanda sağlıkla, huzurla başlarız” dedi.

Ünlü oyuncuya, komedyen sevgilisi Cem Yılmaz’ın eski aşkı Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu’nun, “reklam teklifini ‘Serenay varsa ben yokum’ sözleriyle geri çevirdiği” iddiası hatırlatıldı.  Sarıkaya, Deren Talu ile ilgili soruyu yanıtlamadı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar