Connect with us

Magazin

Serenay Sarıkaya’dan Haldun Demirhisar ve Bergen açıklaması

Merakla beklenen Bergen filmi projesinden çekildiğini açıklayan Serenay Sarıkaya, birlikte olduğu iddia edilen Haldun Demirhisar hakkında konuştu. Sarıkaya, “Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmek kadar doğal bir şey olamaz” dedi.

Published

on

By

Pandemi nedeniyleçekimleri bir türlü başlamayan Bergen filminde Serenay Sarıkaya, projeden ayrıldığını açıkladı.

Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Sevgili arkadaşlar, iki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ve hayata geçmesini beklediğim ‘Bergen’in hayatını konu alan film, defalarca kez pandemi ve farklı sebepler yüzünden ertelenmek zorunda kalmıştı. Kısa bir süre önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için ‘Bergen’ filminde olamayacağımızı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Tüm ‘Bergen’ filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim.”

“Her seferinde çıkan aynı haberleri yalanlamak istemiyorum”

Diğer yandan önceki gün Etiler’de objektiflere yakalanan Sarıkaya, hakkında çıkan Haldun Demirhisar ile birliktelik iddialarına da açıklık getirdi.

Milliyet gazetesinden Mesut Yılmaz’ın haberine göre Sarıkaya, “Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmek kadar doğal bir şey olamaz. Her seferinde çıkan aynı haberleri yalanlamak istemiyorum.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar