Connect with us

Dünya

Sergen Yalçın Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City’ye mi gidiyor?

Beşiktaş’ta geçen sezon lig şampiyonluğu ve Türkiye Kupası zaferi yaşayan Sergen Yalçın, bu seneki kötü gidişin ardından takımdan ayrılmıştı. Yalçın için bomba bir iddia ortaya atıldı. Tecrübeli hoca, yakın arkadaşı Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City’nin başına geçebilir.

Published

on

Akşam gazetesinin haberine göre, Acun Ilıcalı İngiltere Championship ekibi Hull City’yi satın alması sonrası yeni hoca arayışlarına başladı.

Ilıcalı’nın hedefinde iki isim var: Sergen Yalçın ve Şota Arveladze.

Yetenek Sizsiniz’den beri dostlar

Ilıcalı her iki isimle de yakın arkadaşlık ilişkileri içerisinde. Özellikle Sergen Yalçın’la “Yetenek Sizsiniz” dönemlerinden samimiyeti olan Acun, satın alma işlemleri biter bitmez konuyu resmiyete taşıyabilir.

Dil eğitimi alıyor

Prensipte Sergen Yalçın’a teklifi sunan ve olumlu cevap alan Acun, Sergen Yalçın’dan gelen diğer teklifleri reddetmesini rica etti. Yalçın da bu nedenle şimdilik kapısını tüm tekliflere kapattı ve dil eğitimine ağırlık verdi.

İspanya hayali var

Yurt dışında çalışma hayali olan ve özellikle İspanya’yı isteyen Sergen Yalçın, Hull City macerasını iyi bir hazırlık aşaması ve başlangıç tecrübesi olarak görüyor.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar