Connect with us

Magazin

Sergen Yalçın’ın genç sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Eski milli futbolcu olan ve şimdilerde Beşiktaş takımının teknik direktörlüğünü yapan Sergen Yalçın’In sevgilisi Lisaveti Karibskaya, Beşiktaş’ın şampiyonluğunda gözyaşı dökmüştü. Sergen Yalçın’ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Published

on

Beşiktaş teknik direktörü 48 yaşındaki Sergen Yalçın’ın genç sevgilisi Lisaveti Karibskaya, insanlar tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Sergen Yalçın’ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

2020-2021 sezonunda Şampiyonluk elde ederek Beşiktaş tarihine adını yazdıran Sergen Yalçın’ın kalbini Lisaveti Karibskaya’ya kaptırdı. İnsanların merak konusu olan Karibskaya, 22 yaşında ve Ukraynalı. Öte yandan Karibskaya’nın modellik mesleğini icra ettiği öğrenildi.

Sosyal medya hesaplarını kapattı

Şampiyonluk yolunda adının aşk söylentilerine karışmasını istemeyen Sergen Yalçın, sevgilisi Lisaveti Karibskaya’nın sosyal medya hesaplarını kapatmasını istedi. Kendisi de Instagram hesabını kapatıp önceki gün açan Segen Yalçın’ın şimdilerde Karibskaya ile tatil planları yaptığı öğrenildi.

Şampiyonluk gecesi gözyaşlarına hakim olamadı!

Lisaveti Karibskaya, Beşiktaş-Göztepe maçını Antalya’da bir otelde izlemiş ve maçın sonunda gözyaşlarını tutamamıştı.

Beşiktaş maçlarını yakından takip eden Ukraynalı modelin, seyirciye kapalı olan birçok maçı Sergen Yalçın kontenjanından yararlanarak stadyumda izlediği ortaya çıktı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar