Connect with us

Magazin

Sevgilisi açıkladı: Billur Kalkavan’ın ölümü sonrası ortaya çıkan gerçek!

Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kalkavan’ın ölümü sonrası şok gerçek ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun uzun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Buğra Bahadırlı o gerçeği açıkladı. İşte detaylar…

Published

on

By

Dobra kişiliği ve başarılı oyunculuğuyla tanıdığımız 59 yaşındaki Billur Kalkavan, bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyordu.

Kalkavan bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

“DAHA FAZLA DİRENEMEDİ”

Haberi doğrulayan Hamdi Alkan “Maalesef kaybettik. Daha fazla direnemedi. Çok üzgünüm. Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdı” açıklamasını yaptı.

“MANTAR ENFEKSİYONA NEDEN OLDU”

Ünlü oyuncunun uzun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Buğra Bahadırlı, Habertürk’e yaptığı açıklamada, “Kanser tedavisi iyi gidiyordu. Ne var ki kemoterapi sırasında vücudunda bir mantar türemiş. O mantar da enfeksiyona neden olmuş.

Buna bağlı olarak bağışıklık sistemi iyice zayıfladı. Son iki hafta ne yemek yiyebildi ne de uyuyabildi. İki gün önce yoğun bakıma alındı ama kalbi daha fazla dayanamadı. Sabah 3.45’te kalbi durdu” dedi.

Böylece Billur Kalkavan’ın gerçek ölüm nedeni de ortaya çıkmış oldu.

“PAZARTESİ DEFNEDERİZ”

Bahadırlı cenaze törenine ilişkin olarak, “Cenaze töreni henüz belli değil. Nereye defnedeceğimizi kardeşiyle karar vereceğiz. Büyük bir olasılıkla pazartesi günü defnederiz.” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar