Connect with us

Magazin

Sevgilisini kaybetmişti… Gülçin Ergül’den yürek yakan sözler

Geçirdikleri trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, sevgilisinin doğum gününde duygusal ifadeler kullandı. İşte Ergül’ün o açıklamaları…

Published

on

İzmir-İstanbul Otoyolu’nun Susurluk mevkiinde geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, sevgilisini doğum gününde unutmadı.

“HEP BENİMLE OLACAKSIN”

Merhum Erdal Şeyda Lafçı’nın doğum gününü duygusal ifadelerle kutlayan Gülçin Ergül, “Bugün sevme kapasitemin son sınırlarını bana gösteren erkeğin doğum günü ve her şartta, akış nereye sürüklerse sürüklesin, hep benimle olacak. İyi ki hayatıma ve kalbime dokundu, iyi ki doğdu” dedi.

Sözlerini sürdüren Ergül, “Şimdi bana kaybolan gözlüklerimi verseler, şimdi bana güneşli bir ömür vadetseler, şimdi bana yeniden ister misin deseler; valla hepsini üst üste takarım. Çok üzülüyorum ve asla geri dönmüyorlar. Anısı olanlar daha da acıtıyor” ifadelerini kullandı.

“KABULLENMESİ ZOR”

Talihsiz kaza sonrası konuşan Ergül, “Kabullenmesi gerçekten zor. Daha yeni yeni kendime geliyorum. Yaşadığım travmayı atlatmaya çalışıyorum. O arabanın içinden sağ çıkabilmem mucizeydi” demişti.

 

 

 

Haber: Snob Magazin

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar