Connect with us

Dünya

Sevgilisini kılıçla öldürdü, gülmeye devam etti! Kan donduran açıklama

ABD’de Missouri’li bir kadın, erkek arkadaşını kılıçla öldürdüğü iddiası üzerine yakalanarak tutuklandı. Sabıka fotoğrafında gülen zanlının olaydan sonra anlattıkları ise tüyler ürpertti.

Published

on

Cape Girardeau Polis Departmanı Cumartesi günü yaptığı açıklamada, yerel polislerin Cuma günü geç saatlerde bir ‘şüpheli faaliyet’ ihbarı üzerine Brittany Wilson’ın evine gönderildiğini ve sevgilisinin evde ölü bulunduğunu bildirdi.

Wilson’ın yerel medyada çıkan haberlerde, beraber yaşadığı 34 yaşındaki sevgilisinin isminin Harrison Stephen Foster olduğu ve cesedinin saat 23.00’ten hemen sonra bulunduğu açıklandı. Polis, bodrumda bulunan cansız bedende ‘taze bıçak yaraları’ olduğunu söyledi.

Çıkan haberlere göre Wilson cinayetten sonra polisi aradı ve çiftin bahçesinde bulduğu bir kılıçla, erkek arkadaşını öldürdüğünü itiraf etti.

Polis, 32 yaşındaki Wilson’ın Barberry Caddesi’ndeki evinde tutuklandığını, Cape Girardeau belediye hapishanesine götürüldüğünü ve birinci derece cinayet ile suçlandığını söyledi.

‘ONU ÖZGÜR BIRAKMAK İÇİN ÖLDÜRDÜM’

Polisler tarafından Cumartesi günü yayınlanan sabıka fotoğrafında, turuncu tulum giymiş bir Wilson geniş bir gülümseme takındı.

CBS’in haberine göre, Wilson yetkililere kendisinin ve Foster’ın Cuma günü erken saatlerde uyuşturucu aldıklarını itiraf etti.

Wilson, Foster’ın vücudunda ‘son birkaç aydır başka varlıkların yaşadığını’ ve bu nedenle onu ölümcül şekilde bıçaklayarak sevgilisini ‘özgür bıraktığını’ iddia etti.

Milliyet

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar