Connect with us

Magazin

Seyhan Soylu Osmanlı torunu Can Tosunbey ile evleniyor!

Al Sana Haber programının sunucusu Seyhan Soylu, uzun süredir arkadaşı olan Osmanlı Padişahı’nın hanedan soyu olan Sultan Reşat’ın soyundan Tosun Paşa’nın 1.kuşak torunu akademisyen ve bilişimci Can Tosunbey ile evleneceğini14 Şubat’a saatler kala duyurdu. İşte detaylar…

Published

on

Ünlü sunucu Seyhan Soylu, 39 yaşındaki akademisyen ve bilişim uzmanı Can Tosunbey Kara’nın evlilik teklifini kabul ettiğini duyurdu.

Soyları Osmanlı’ya dayanan ailenin tek erkek çocuğu olan Can Tosunbey’in insani değerlerinin çok yüksek olduğunu belirten Seyhan Soylu, “Bugüne kadar 3 izdivaç yaptım. Ilk eşim İran prensi Ataollah Pehlevi ‘ydi. 2. Eşim Ünlü Kırımlı ailesinin en büyük oğlu Cenk Kırımlı son eşim muhafazakar bir aile olan Rizeli Yazicilardan Fahri Yazici ‘di artık evlilik bana çok uzak dilim yandı dedim ve büyük konuşmuş olmalıyım ki  çok uzun yıllardır arkadaşım olan Osmanlı Haneden soyundan Can Tosunbey Kara ‘dan bugün evlenme teklifi alınca bu bir alın yazısı dedim ve evlilik teklifini kabul ettim. Allah nasip ederse bu yaz Ciragan Saray’ı da düğünümüzü aile arasında küçük bir tören ile gerçekleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne saatler kala gelin olacağını duyuran Soylu, “Sevenlerim ‘artik evlenin Seyhan hanım’ diyorlardi ve bugün 14 Şubat ben de bu mutlu haberi siz değerli aile, dost, ve siz medyadaki değerli dostlarıma duyurmak istedik.” dedi.

Magazinburada

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar