Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı-Guido Senia ayrıldı!

Nişantaşı’nda görüntülenen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, İtalyan sevgilisi Guido Senia ile ayrıldığı iddiası hakkında konuştu.

Published

on

Uzun zamandır aşk yaşayan Şeyma Subaşı ile İtalyan sevgilisi Guido Senia, karantina döneminin bir bölümünü İstanbul’da birlikte geçirmişti. İkili hakkında geçtiğimiz günlerde ‘ayrılık’ iddiaları çıkmıştı.

“O BAŞKA ÜLKEDE, BEN BAŞKA ÜLKEDE”

Guido Senia ile ayrıldığını açıklayan Subaşı, “Aramızda bulunan mesafeler ilişkinin daha uzun sürmesine yetmedi. O başka ülkede ben başka ülkede, o yüzden ayrıldık” dedi.

30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, geçtiğimiz aylarda cemiyet dünyasından tanınan Mehmet Germiyanlıgil ile paylaştığı fotoğraf sonrası aralarında çıkan aşk haberlerine sitem etti.

Subaşı, “Mehmet Germiyanlıgil abim olur, 15 yaşından beri tanırım, abim ve sevdiğim bir insan olmasa neden resim koyayım ki? Her resmini paylaştığım kişiyle aşk haberi mi olacak? Benim zaten erkek arkadaşım çoktur, erkek muhabbetini de severim. Beni 10 erkek, bir tek ben olarak sohbet ederken de görebilirsiniz” dedi.

Çok gürültü olduğu için Çeşme’deki evini polisin bastığı iddialarını da yalanlayan Subaşı, “Benim evim yok ki baskın olsun. Genelde otelde ya da arkadaşımın evinde kalırım. Benden sonra olduysa onu bilmiyorum” açıklamasını yaptı.

‘ÖZGÜR KUŞ’ ŞEYMA

Sevgilisiyle olan bazı fotoğraflarını silen Şeyma Subaşı, ayrılık haberlerinin ardından bir pozunu, “Özgür kuş” notu ile Instagram hesabından paylaşmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar