Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı İstanbul’da yakalandı! 

Aşk yaşadıkları iddia edilen Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı İstanbul’da yakalandı.

Published

on

Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı İstanbul’da yakalandı. Bomba görüntünün sosyal medyaya sızması ile 31 yaşındaki Şeyma Subaşı ile aynı yaştaki Hakan Sabancı’nın aşk yaşadığına yönelik iddialar iyice alevlendi. Geçtiğimiz gün arkadaşlarının Yunanistan’daki nikahında ortaya çıkan ikiliye “Hakan’dan hamileyim” diyen Aygün Aydın’dan olay sözler gelmişti.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı son dönemde yine gündemde. Mohammed Alsaloussi ile ani bir kararla ayrıldıktan sonra İstanbul’a dönen Şeyma Subaşı’nın adı Hakan Sabancı ile anılıyor. Son olarak ikili Dila Tarkan’ın düğünü için Yunanistan’da almış ve orada da yakınlaştıkları iddia edilmişti. Gossippastane hesabının iddiasına göre ikili döner dönmez hemen buluştu.

Şeyma Subaşı ve Hakan Sabancı Bebek’te yakalanınca sosyal medya yıkıldı. İkilinin fotoğraflarını görenlerin aklına hemen Sabancı’yı ifşa eden Aygün Aydın ve Şeyma Subaşı’nın eski aşkı Mohammed Alsaloussi geldi.

YORUMLAR GÜNDEM OLDU

Yapılan yorumlarda Şevval Şahin’i yeni flörtüyle gören Yiğit Marcus Aral’ın Kerem Kamışlı’yı denize atmasına göndermeler vardı.

 

 

 

 

Haber: Snob Magazin

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar