Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı, makyajsız fotoğraflarıyla sosyal medyayı salladı

Adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışan Subaşı’nın makyajsız fotoğrafları olay oldu.

Published

on

Şeyma Subaşı’nın makyajsız fotoğrafını arkadaşı Mert Vidinli sosyal medya hesabından paylaştı! Sosyal medyanın en aktif isimlerinden olan Şeyma Subaşı, yine gündeme bomba gibi düştü.

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldıktan sonra Hakan Sabancı ile yeni aşka yelken açan ve günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı bu kez makyajsız haliyle olay oldu.

Mert Vidinli, arkadaşı Şeyma Subaşı’nın kuaförde çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflarda Şeyma Subaşının sıfır makyaj olması dikkatlerden kaçmadı.

Snob Magazin’in haberine göre Şeyma Subaşı, sıfır makyaj ile görenleri hayrete düşürürken, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından oldu. Şeyma Subaşı ve Hakan Sabancı gündemden düşmüyor. Hakan Sabancı ile Şeyma Subaşı İstanbul’da arka arkaya yakalanınca aşk dedikoduları da beraberinde geldi.

İddialara göre Arzu Sabancı oğlunun limitsiz kartına el koydu ve ilişkiyi onaylamadığını söyledi. Şeyma Subaşı Hakan Sabancı ile sadece arkadaş olduklarını söyledi. Şeyma Subaşı “Bütün arkadaşlarımız, hepsi arkadaşım” dedi.

Subaşı muhabirin “İlişki yok, arkadaşsınız diyebilir miyiz?” sorusuna “Yok, Arkadaşız” yanıtını verdi.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar