Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı’dan peş peşe bikinili paylaşımlar: Hayalim gerçek oldu

Ünlü fenomen ve Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, Haber Global’de Buket Aydın ile Koltuk programında verdiği “Evleniyorum” müjdesinin ardından soluğu Bali’de aldı.

Published

on

By

Kızı Melissa ve sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile Bali’ye giden Şeyma Subaşı buradan yaptığı paylaşımlarla yine gündeme oturdu.

 

Arka arkaya bikinili fotoğraflarını paylaşın güzel fenomen, “Hayalim gerçek oldu” dedi.

“Hep Bali’ye gitmek istemişimdir” diyen Şeyma Subaşı, Bali’ye olan düşkünlüğünü şöyle açıkladı:

Fotoğraflarının altına uzun bir not yazan Şeyma Subaşı şunları yazdı: “Doğru zamanlara çok inanıyorum. Bali’ye hep gelmek istemişimdir, yıllardır görmek ve keşfetmek istediğim yerlerden biri olmuştur. Ama kendimi tamamen hazır hissettiğimde fotoğraflardan gördüğüm ve benim için çok özel olacağını hissettiğim bu yere çok huzurlu gelmek istedim. Ve doğru insanlarla… Ve şimdi iç huzurum, kızım ve ben… En çok görmek istediğim bu yerde, sevdiklerimle buradayız. Ve burada ruhumu daha da geliştirmeye çok hazırım. Melisa’yı en şanslı çocuklardan biri olarak görüyorum çünkü o bu yaşta ve bu tatil deneyimini her zaman hatırlayacak. Ama yardım edemem ama şöyle düşünün evet her şeyin doğru zamanı var ama bazen şu anda olduğu gibi, bu şansı bizim adımıza alırız… bunu ancak kendi başımıza gerçekleştirebiliriz.”

Buket Aydın’a konuk olmuştu

Buket Aydın’ın sorusu üzerine Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra yaşadıklarını anlattı.

Subaşı, “Şimdi ne yapacağım duygusu olsaydı zaten boşanmazdım. Her durumda ‘Kaderim buymuş, hayırlısı buymuş’ diye düşünen bir insanım. Bardağa dolu yönünden bakan bir insanımdır. Arabamı değiştiririm yine mutlu olurum” diye konuştu.

Şeyma Subaşı, “Ben gerçekten çok güçlü bir insanım. O yüzden Allah istemedikten sonra bana bir şey olmaz diyorum” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı’nın evleneceğini bildiğini de sözlerine ekleyen Şeyma Subaşı, “Acun ile bizim aramız çok iyi. İkimizin de kalbinde hiçbir kötülük yok. Kendi hatalarımızı da biliyoruz” dedi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar