Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ilk yorum: Normalde yapmam ama…

Mohammed Alsaloussi, Subaşı için uçağı kapatınca aldığı tepkilerden sonra sevgilisinin fotoğrafına yorum yaptı

Published

on

Bir süredir sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile birlikte Bali’de bulunan Şeyma Subaşı’nın tatili bitti. Dönüş için özel jet bulamayan Alsaloussi, ilginç bir yola başvurdu.

Mısırlı milyarder Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve kızının rahat yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın aldı. Subaşı, Instagram hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarına “Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti” notunu düştü.

Bu paylaşım sonrası tepki toplayan Şeyma Subaşı, “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyorum. Ben çok değerli ve özelim. Ailemden iyi bir eğitim aldım. Tanrı bana en iyisini verdi. Sevgilimi çok seviyorum. O inanılmaz bir insan. Nasıl harika bir insan olunabileceğini anlatan bir kitap bile yazabilir. Lütfen dedikodu yapmayın ve önce kendinize bakın” diyerek eleştirilere yanıt verdi.

İş insanı Mohammed Alsaloussi tüm yorumlardan sonra sevgilisinin fotoğrafının altına yanıt verdi. Subaşı’nın sevgilisi fotoğrafa şu yorumu yaptı:

“BU AŞKTAN KÖR OLDUM”

“Normalde hiç yorum yapmam ama bu sefer seni herkesten daha iyi tanıdığımı söylemeliyim ve sen gerçekten tanıştığım en tatlı, en kibar, sevgi dolu insansın ve bu yüzden seni seviyorum. Bunu aşktan kör olduğum için söylemiyorum. Bunu söylüyorum çünkü seninle sevildiğimi ve takdir edildiğimi hissediyorum. Seninle her şeyi her zamankinden daha net görüyorum.”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar