Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı’nın üstsüz fotoğrafının altına yazdığı not olay oldu: “Ama Allah bilir”

Geçtiğimiz haftalarda mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisini bitiren Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yayınladığı üstsüz fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti. Paylaşımına maneviyatla ilgili bir de not düşen Şeyma’ya takipçileri tepki gösterdi.

Published

on

Evlilik hazırlığı yaparken ayrılık kararı alan Şeyma Subaşı son dönemde yine gündemde. 1,5 yıllık aşkından tatsız ayrılan Şeyma son olarak koluna kazıttığı ‘Meedo’ dövmesini sildirmişti.

Üstsüz bir şekilde güneşlendiği anlara ait bir görüntü paylaşan fenomen isim, videonun altına düştüğü notla dikkat çekti. Subaşı paylaşımının altına şunları yazdı:

“Eğer ölümün her an gelebileceğine inanıyorsan, kendine ve her şeye (herkese-hayvanlara-ağaçlara) merhametle ve şefkatle yaklaşırsın ve onları içinde hissetmeye başlarsın. Her anın değerli olduğunu görmeye başlarsın. Onları anlamaya başlarsın. Bazen cevap bulamazsın ama Allah bilir. Bu hayatta başımıza ne gelirse gelsin, her şeyin bir nedeni olduğuna inanmaya çalışın ve bunu kabul etmeye başladığımızda hayat daha kolay, daha yumuşak, daha tatlı, daha rahat, daha parlak, daha anlamlı, daha neşeli ve daha fazla.”

Şeyma Subaşı’nın bu yorumuna binlerce “Üstsüz pozla ne alaka?” yorumları yağdı. Bir takipçisi ise kendini tutamayarak “Allah’a şükretmek için ne yapabilirsin? Günde 5 vakit müslüman gibi namaz kıl ve içme. Uyuşturucu yok alkol yok” yazdı.

Şeyma Subaşı bu yoruma sessiz kalmadı. Subaşı yanıt vererek “Bunu yıllarca yaptım, nasıl hissettirdiğini biliyorum” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar