Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı’nın uyuşturucu testi sonucu açıklandı

Şeyma Subaşı ile sevgilisi Meedo’nun katıldığı bir doğum günü partisinde yasaklı madde kullandıkları iddia edilmişti. Subaşı’nın avukatı Emek Emre’den açıklama geldi. İşte Şeyma Subaşı’nın uyuşturucu test sonucu…

Published

on

By

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin özel görüntüleri sosyal medyayı salladı. Subaşı’nın uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen görüntülere ilişkin Avukat Emek Emre’den açıklama geldi.

Görüntülerin geçtiğimiz temmuz ayında yurt dışında çekildiğini belirten Emre, görüntülerin yayılmasının Subaşı’na ilişkin bir itibar suikasti olduğunu öne sürdü.

“TAZMİNAT DAVALARI AÇILACAKTIR”

Şeyma Subaşı’nın Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda cumartesi günü test yaptırdığını ve tüm uyuşturucu panelleri yönünden negatif çıktığını belirten Emek Emre, “Ülkemizin her vatandaşına yönelik olduğu üzere, müvekkilin de özel hayatına ilişkin görüntülerin müvekkilin rızası olmadan alınması suç olduğu gibi bu görüntüleri yaymak/ifşa etmek de ayrıca suç teşkil etmektedir.

Müvekkilin özel hayatına yönelik suç teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi zararların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır” ifadelerini kullandı.

Emek Emre sosyal medya hesabından test sonuçlarını da paylaştı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar