Connect with us

Magazin

Sharon Stone: Kalbim milyonlarca parçaya bölünüyor… 11 aylıkken öldü, üç kişiye hayat verdi

Dünyaca ünlü aktris Sharon Stone’un erkek kardeşi Patrick’in 11 aylık oğlu River William, çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi. Minik River’ın vefatının ardından bağışlanan organları aracılığıyla üç kişinin hayata tutunmasını sağladığı açıklandı.

Published

on

By

Ünlü oyuncu Sharon Stone (63), zor günlerden geçiyor. Stone’un yeğeni ve aynı zamanda vaftiz oğlu olan River William, bir süredir çoklu organ yetmezliği ile mücadele ediyordu. Hastanede yoğun bakımda tedavi gören 11 aylık River William Stone, hayatını kaybetti.

Üç kişiye hayat verdi

Sharon Stone’un erkek kardeşi Patrick Stone’un eşi Tasha Stone, önceki gün River’ın, organ nakli bekleyen üç farklı kişiye hayat verdiğini açıkladı. Aynı paylaşım organ bağışı konusunda faaliyet gösteren bir kuruluşun sosyal medya sayfasından da yapıldı.

Takipçilerinden dua istemişti

Genellikle pırıltılı hayatı ve şöhretiyle tanınan ve bununla ilgili paylaşımlar yapan tecrübeli oyuncu Sharon Stone aynı zamanda vaftiz annesi de olduğu yeğeni River için takipçilerinden dua istiyordu o paylaşımda. 63 yaşındaki Stone paylaşımına “Bir mucizeye ihtiyaçları olduğunu” da eklemişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar