Connect with us

Magazin

Sharon Stone’dan yine çok konuşulacak bir açıklama: “Ölülerle iletişim kurduğumu hissettim”

Sharon Stone, Susanna Reid ve Adil Ray’in sunduğu ‘Good Morning Britain’ adlı programa konuk oldu. Ünlü oyuncu, 20 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sırasında yaşadıklarını anlattı.

Published

on

Rol aldığı ‘Temel İçgüdü’ filmiyle 34 yaşında şöhreti yakalayan Sharon Stone, Susanna Reid ve Adil Ray’in sunduğu ‘Good Morning Britain’ adlı programa konuk oldu. Ünlü oyuncu, 20 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sırasında yaşadıklarını anlattı.

ÖLÜME ÇOK YAKLAŞTI

Ölüme çok yaklaştığı o anlarda, ruhunun bedeninden ayrıldığını hissettiğini belirten Sharon Stone, “Bazı insanlar bu konuyu bilimsel perspektiften tartışır, bazıları da manevi perspektiften. Ben her ikisine de inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Hollywood yıldızı, beyin kanaması geçirdiği sırada çevresindeki insanların konuştuğu her şeyi duyduğunu açıkladı. Stone, ruhunun bedeninden dışarı ve yukarı doğru uzaklaştığını hissettiğini de sözlerine ekledi.

“ÖLÜLERLE İLETİŞİM KURDUĞUMU HİSSETTİM”

Stone, konuyla ilgili; “Benden önce ölmüş olan kişileri gördüğüme dair bir his vardı. Onlarla iletişim kurduğuma dair bir hisse kapıldım. Diyalog kurmuyorduk ama onlarla iletişim kurduğumu hissediyordum. Sonra sanki birisi göğsüme bir tekme atmış gibi büyük bir acı hissettim” dedi.

Bu acının kalp masajı yapan defibrilasyon cihazından da kaynaklanabileceğini belirten Stone, sonra kendisini yine hastane odasında bulduğunu, “Çok açık ki odaya geri dönmeyi seçmiştik. O yolculuğa devam etmeyi sevmemiştim. Sanırım, gerçekten bu durumu tarif etmek için söyleyebileceğim tek şey bu” şeklinde anlattı.

KISA SÜREDE İYİLEŞTİ

Öte yandan Sharon Stone, geçirdiği beyin kanamasından sonra çok hızlı bir şekilde iyileşti. Hatta bir yıl sonra Oscar töreninde John Travolta ile birlikte sahnede dans etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar