Connect with us

Magazin

Sibel Can ve Emir Sarıgül birlikteliği belgelendi!

Ünlü şarkıcı Sibel Can ve Emir Sarıgül birlikteliğini tv100 belgeledi. Emir Sarıgül her ne kadar Sibel Can ile birlikte tatil yaptığı iddialarını yalanlamış olsa da, 6 yıllık ilişki sonunda belgelendi.

Published

on

By

Ünlü şarkıcı Sibel Can ve Emir Sarıoğlu’nun birlikteliği bir süredir magazin basınını meşgul ediyordu. Emir Sarıgül eşinden ayrıldıktan sonra bir süre Buket Aydın ile birlikte olmuştu ancak iki isim yollarını ayırdı. Tam kapanma döneminde ise Sarıgül, Marmaris’in yolunu tuttu.

tv100’ün haberine göre Emir Sarıgül, tekne turunda yanında 6 yıldır birlikte aş yaşadığı iddia edilen Sibel can vardı. 50 yaşındaki şarkıcı, daha önce çıkan dedikoduları yalanlamış ve böyle bir ilişkisi olmadığını söylemişti.

İddialar üzerine açıklama yapan Emir Sarıgül “Basında yer alan haberlere sadece gülüyorum. Beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler, evet ben teknede tatildeyim. Ama dost meclisindeyim. Çıkan haberleri Allah’a havale ediyorum” dedi.

Ancak 6 yıllık aşkı gösteren fotoğraflara tv100 ulaştı. Fotoğraf Emir Sarıgül ve Sibel Can’ın birlikte tatil yaptıklarını gözler önüne serdi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar