Connect with us

Magazin

Sihirli Annem’in ‘Çilek’ karakteri Zeynep Özkan’ın inanılmaz değişimi

2000’li yılların başlarında televizyon ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Çilek rolünü canlandıran Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medyada dijital içerik üreticiliği yapıyor. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan ünlü ismin son hal ise görenleri şaşırtıyor. Özkaya, bu kez açık mavi elbiseli paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Published

on

By

Sihirli Annem’in Çilek’i Zeynep Özkaya şimdilerde ekranlardan uzakta yaşamına devam ediyor. Bir dönemin unutulmaz dizisinde yer alan çocuk oyuncunun son hali ise görenleri şaşırtıyor. Günlük yaşantısından kesitleri takipçileriyle paylaşan Özkaya, tatil pozlarını da hesabında paylaşmayı ihmal etmiyor.

Şimdilerde 24 yaşında olduğu bilinen Zeynep Özkaya bir süredir ekranlardan uzak duruyor. Bir zamanlar ekranların gözde çocuk oyuncusu olan isim, sempatikliği ,güzelliği ve kızıl saçlarıyla dikkat çekiyordu.

Çocukluk döneminde pek çok farklı projede yer alan Özkaya, şimdilerde sosyal medya fenomenliği yapmakta. Genç isim, bu kez katıldığı evlilik töreninden paylaşımda bulundu.

Özkaya, açık mavi elbisesiyle takipçilerini büyülerken, oyuncunun paylaşımına takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum da yağdı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar