Connect with us

Magazin

Sihirli Annem’in Kerem’inden sürpriz evlilik teklifi

Sihirli Annem dizisindeki ‘Kerem’ karakteriyle hafızalara kazınan ve şimdilerde eğitim görevlisi olan Michele Cedolin, katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sevgilisine evlenme teklif etti.

Published

on

By

Bir dönemin sevilen dizisi Sihirli Annem’in Kerem’i Michele Cedolin, Kim Milyoner Olmak İster’e konu oldu. Kendisini desteklemek için stüdyoya gelen sevgilisine sürpriz evlenme teklifinde bulunan Cedolin, sevgilisini ve görenleri şaşkınlığa uğrattı.

Yarışmada souya yanlış cevap verdikten sonra stüdyodan ayrılmadan önce Kenan İmirzalıoğlu’ndan “Ben de bir soru sorabilir miyim?” diyerek söz hakkı istedi. Yerinden kalkarak seyirciler arasında oturan sevgilisi İrem Doğan’ın yanına giden Cedolin, diz çöküp sevgilisine “Benimle evlenir misin?” dedi. Teklif karşısında şoke olan Doğan, “Evet” cevabını verdi.

İtalyan kökenli olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 29 yaşındaki Michele Cedolin, Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Yüksek lisansını ve doktora eğitimini de Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlayan Michele, şu anda aynı üniversitede akademisyen olarak çalışıyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar