Connect with us

Magazin

Simge Sağın’ın sahne kostümüne olay yorumlar!

Ünlü isimlerin bu sıralar en çok konuşulduğu konularından biri de sahne kostümleri… Hadise, Gülşen ve Hande Yener kadar çok konuşulmasa da, Simge Sağın da sahne kostümleriyle dikkat çekiyor. Giyimine özen göstermeye dikkat eden Simge Sağın, her seferinde beğeni topluyor. Ancak bu kez öyle bir kostüm giydi ki takipçileri beğenmedi.

Published

on

40 yaşındaki Simge Sağın, fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Üzülmedin mi?, Yankı, Miş Miş gibi şarkılarda müzik piyasasına damga vuran başarılı şarkıcı, sesinin yanında cesur sahne tarzıyla da çok konuşuluyor.

Her giydiği sahne kostümü çok beğenilen Sağın’ın son tarzını takipçileri beğenmedi. Sağın, en son verdiği konserde Gold mini ve göğüs dekolteli bir kostüm ve siyah yüksek topuklu açık ayakkabı tercih etti.

Sağın’ın tarzını beğenenlerin yanı sıra beğenmeyenler de oldu. Beğenmeyen takipçilerden Sağın’ın kıyafetine ilginç yorumlar geldi.

Simge’ye “Bu elbise seni bambaşka yapmış”, “Yine dekolteler yarışıyor” eleştirilerinin yanında “Elbise ayakkabı uyumu olmamış”, “Normalde süper giyinir bu elbise onu farklı biri yapmış” yorumları yapıldı.

Ünlü şarkıcı, yapılan eleştirilere sessiz kalmadı. Simge Sağın bir magazin sayfasının “Bu kadar tatlı bir kızı bambaşka biri yapmış kostüm” yorumuna “Beğenmemek de beğenmek kadar normaldir. Ben de sizi seviyorum” yanıtını verdi.

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar