Connect with us

Magazin

Sinan Akçıl: Bir daha hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok!

Sinan Akçıl, eski eşi Burcu Kıratlı ile olan ilişkisiyle ilgili soruları yanıtladı.

Published

on

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl’ın 15 ay süren ikinci evliliği, geçtiğimiz ay üç dakikada bitmişti. İlk ayrılığa Kıratlı’nın kıskançlık krizleri, ikinci ayrılığa ise Akçıl’ın baba olma isteği olduğu konuşuluyor. Sinan Akçıl, “Kıratlı ile üçüncü kez nikâh masasına oturur musunuz?” sorusunu böyle yanıt verdi.

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci de olan Sinan Akçıl, önceki akşam Ataşehir Araba Mezarlığı’nda ‘Yaktırma’ isimli parçasına klip çekti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Bu bizim üç yıllık projemizdi. Araya koronavirüs pandemisi girdi. Şu anda bu hale geldi ama günü bu günmüş” dedi.

Ünlü müzisyen, basın mensuplarının “Boşandıktan sonra sizi göremez olduk. Bir sebebi var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Çok fazla çıkmıyorum. Dışarı çıkamama, görünmeme sendromuna kapıldım. Meryem Uzerli gibi tükenmişlik sendromu değil, benimki tükenmemişlik sendromu.”

32 yaşındaki güzel oyuncu ile ilişkisine üçüncü bir şans vermeyeceğini dile getiren Akçıl, şu ifadeleri kullandı: “Bir daha o hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok. Çok güzel bir ilişkiydi ama artık geride kalması gerekiyordu. Geride de bıraktık. Burcu her zaman mutlu olsun. Saygıyla anacağımız bir şekilde bitmeliydi, öyle de oldu. Üzüntüler oldu ama ben kendime bambaşka bir yol çizdim. Bundan sonra hayatımıza girecek kişilere de saygısızlık olmasın. O yüzden artık bu defter kapanmalı.”

Evliliğe hala sıcak baktığını söyleyen 40 yaşındaki şarkıcı, “Evlilik çok güzel bir kurum. Ben bunu hakkıyla yerine getirecek bir adam olduğumu düşünüyorum. Doğru zaman, doğru insan olursa yeniden düşünürüm” dedi.

 

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar