Connect with us

Magazin

Skandal iddia: Genç oyuncuya cinsel saldırıda bulundu! Apartman boşluğuna çekip…

TV8 ekranlarına veda eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nuh karakterini canlandıran oyuncu Fatih Koyunoğlu’nun genç tiyatrocu Seda Çakmaksoy’a cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Koyunoğlu’nun 10 yıla kadar hapsi isteniyor.

Published

on

By

Sabah gazetesinde yer alan haberde, iddiaya göre Kadıköy’de bulunan bir eğlence mekanına giden oyuncu Fatih Koyunoğlu, aynı mekanda bulunan Seda Çakmasoy ile tanışmak istedi. Gürültü sebebiyle konuşamadıklarından dolayı mekandan birlikte ayrılan ikili, yakın yerde bulunan ve ünlü oyuncunun da ortağı olduğu tiyatro binasına gitti.

Alkolün etkisiyle genç kadını öpmeye çalıştı

Kendisi gibi ünlü oyuncunun da tiyatroyla ilgilenmesinden kaynaklı sohbet etmek isteyen Seda Çakmaksoy, bir süre sonra beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kaldı. Alkolün de etkisiyle oyuncu Fatih Koyunoğlu, Seda Çakmaksoy’a sarılarak genç kadını öpmeye çalıştı. Genç kadının bu durumu reddederek amacının sadece tiyatro üzerine sohbet etmek olduğunu söylemesi üzerine ünlü oyuncu, genç kadından özür diledi.

Kadını taciz etmeye devam etti

Bir süre tiyatro üzerine sohbet ettikten sonra oyuncu Fatih Koyunoğlu’nun tekrar genç kadını öpmek istemesi üzerine Seda Çakmaksoy binadan çıkmak istedi. O esnada apartman boşluğuna doğru ilerleyen Seda Çakmaksoy’un yanına gelerek cinsel saldırıda bulunan oyuncu Fatih Koyunoğlu, genç kadının sert tepki vermesi üzerine peşinden giderek genç kadını taciz etmeye devam etti. Bunun üzerine kamera olduğunu söyleyen genç kadın, hızla olay yerinden uzaklaştı.

10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı

Yaşananlardan sonra Seda Çakmaksoy’un oyuncu Fatih Koyunoğlu’ndan şikayetçi olması üzerine ünlü oyuncu hakkından ‘Cinsel saldırı’ suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki davanın 3. Celsesi de görüldü. Duruşmaya müşteki Seda Çakmaksoy ile sanık Fatih Koyunoğlu ve taraf avukatları katıldı.

Suçlamaları kabul etmedi

Duruşmada müşteki Seda Çakmaksoy, sanığın cezalandırılmasını talep ederken, sanık Fatih Koyunoğlu ise üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini belirterek olay gününden 3 gün sonra müştekinin kendisiyle bir kafede 4 saat boyunca oturup çay içtiğini, iddia edilen olaylar yaşansaydı müştekinin kendisiyle bu şekilde oturmamasının gerektiğini söyledi.

Dava ileri bir tarihe ertelendi

Duruşma sonu mahkeme, savcının mütalaasını hazırlaması için süre verilmesine karar vererek davayı ileri bir tarihe erteledi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar