Connect with us

Magazin

Soğuk havaya aldırış etmedi! Pelin Akil mayoyla kara atladı

Bir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Barbaroslar’ adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.

Published

on

Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile mutlu bir evlilik sürdüren Pelin Akil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. İkiz kızları ve eşiyle eğlenceli anlarını paylaşan oyuncu, bu sefer de sosyal medyadaki bir akıma uydu.

Türkiye’nin hemen hemen yarısını etkisi altına alan kar yağışı zaman zaman eğlenceli anlara da sahne oldu. Pelin Akil de mayosunu giyerek bahçeye çıktı ve soğuk havaya aldırış etmeden önce kendisini karın içine bıraktı sonra da dans etti.

O anları üç milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu, “Uzun zamandır yapmak istediğim. Challenge? Or Zatüre?” notunu yazdı.

Akil’in kısa sürede binlerce görüntüleme alan videosunu gören Özlem Ada Şahin “Delisin bak” yorumunu yaparken Berfu Yenenler de “Bunu delirip ben de yapar mıyım acaba?” yazdı.

Öte yandan zaman zaman ikiz kızları Alin ve Lina ile keyifli anlarını takipçileriyle paylaşan Akil, geçtiğimiz haftalarda kendisini çocukları arasında ayrımcılık yapmakla suçlayan takipçilerini ifşa etmişti. Pelin Akil, takipçisinden gelen “Alin hiç sizin kucağınızda olmadı ki zaten. Hep babada” mesajını; “Bir çıkın hayatımızdan ya valla” diyerek paylaşmıştı.

Güzel oyuncu, bir başka takipçisinin de “…Sürekli Alin’le ilgilendiğiniz o kadar belli ki…” yorumuna da “Buna göre de Alin’ciymişim? O kadar bıktırdınız ki!” sözleriyle tepki göstermişti. Ardından da bir açıklama yapan ünlü isim, “O kadar kötüsünüz ki ama eminim ki kabul etmezsiniz. Size göre kötü olan benim, evlat ayıran hatta belki size göre bir çocuğunu sevmeyen. Bir kesime göre Alin’ci bir kesime göre Lina’cı. Tüm ikizleri olan arkadaşlarıma yapılıyormuş ama bu mobing. Hiç kötü hissetmiyorum. İçimi biliyorum da içinizin kötülüğünü yüzünüze vurmak istedim. Bir de bu tarz mesajları beğenen ve takip eden sinsiler de çok. Hepiniz bir annenin günahını alıyorsunuz. Söylemek istedim” ifadelerini kullanmıştı.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar