Connect with us

Magazin

Şoke eden iddia: Burak Sergen 4 ay önce evlendiği eşi tarafından aldatıldı

Nisan ayında koronovirüse yakalanan, 46 gün tedavi gördüğü hastanede entübe edilen Burak Sergen’e bir büyük şok da haziran ayında evlendiği eşi Nihan Ünsal’dan geldi. Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veren usta oyuncu Burak Sergen, koronavirüsten sonra şimdi de ihanet haberiyle sarsıldı.

Published

on

By

Nisan ayında koronaya yakalanan usta oyuncu yoğun bakıma kaldırılmış ve entübe edilmiş, 46 gün hastanede tedavi görmüştü.

Rol aldığı Sadakatsiz dizisine tedavi gördüğü hastaneden görüntülü aramayla katılan Burak Sergen, 24 Mayıs’ta taburcu olmuştu.

Televole.com’un haberine göre, Sergen’in taburcu olduktan sonra yaptığı ilk iş, 2019’dan beri birlikte olduğu nişanlısı Nihan Ünsal’la evlenmek oldu. Kendisinden 28 yaş küçük Nihan Ünsal’la aile arasında gerçekleşen nikah töreni 4 Haziran 2021’de Sergen’in evinde gerçekleşmişti.

Çok mutlu olduğunu dile getiren Burak Sergen, “Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan’ın hemen soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdik” demişti.
Ancak Burak Sergen evliliğinde sonuna kadar gidemediği gibi 4 ay gibi kısa süre sonrasında ihanetle sarsıldı.

Medyatava’nın haberine göre 60 yaşında olan Burak Sergen, 32 yaşındaki eşi Nihan Ünsal’ın kendisini aldattığını öğrendi.

İlk eşi Işıl Sergen’den 2018 yılında boşanan ve o dönem 15 milyon tazminat ödeyen Burak Sergen, Nihan Ünsal’la evliliğinde ise ihanet haberiyle sarsıldı. Eşinden bir süredir şüphelenen Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal’ın ilişkisini belgeletti. Nihan Ünsal, İzmirli bir iş insanıyla aynı eve girerken görüntülendi.
Bu haberin ortaya çıkması ve ilişkinin fotoğraflarla kanıtlanması üzerine Burak Sergen boşanmak için hemen harekete geçti.

Sergen’in boşanma işlemlerine başlaması için avukatına talimat verdiği ve fotoğrafların dava dosyasına eklenmesini istediği ortaya çıktı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar