Connect with us

Magazin

Sri Lanka’da güzellik yarışmasında kavga: taca el koymaya çalışan Jurie artık ‘Dünya Güzeli’ değil

Yarışmada bu yıl birinci olan Pushpika De Silva’nın tacını alıp bir başka adaya başkasına vermeye çalışan eski güzel Caroline Jurie, unvanlarından birini iade etti

Published

on

Sri Lanka’da Mrs Sri Lanka güzellik yarışmasının finalinde çıkan kavganın artçıları devam ediyor. Yarışmada bu yıl birinci olan Pushpika De Silva’nın tacını alıp bir başka adaya başkasına vermeye çalışan eski güzel Caroline Jurie, unvanlarından birini iade etti.

​Yalnızca evli kadınların katılabildiği yarışmanın geçen yılki birincisi olan, bu sayede katılmaya hak kazandığı Mrs World yarışmasında da dünya güzeli seçilen Jurie, De Silva’nın boşanmış olduğunu savunup tacı bir başka adaya vermeye çalıştı. De Silva kafa travması geçirdi, olay yargıya taşındı, Jurie de önce tutuklanıp ardından kefaletle serbest kaldı.

Sri Lanka'da Güzellik Yarışmasında Kavga: Taca El Koymaya Çalışan Jurie Artık 'Dünya Güzeli' Değil

Mrs World organizatörleri de dün yaptıkları yazılı açıklamada Jurie’nin ‘dünya güzeli’ unvanını iade ettiğini duyurdu, bunun tamamen Jurie’nin kendi kararı olduğu vurgulandı. Jurie tarafından henüz bir açıklama geldi. Jurie’nin tacı  bırakması üzerine ‘Mrs World 2020 güzeli’ unvanı İrlanda’da Kate Schneider’e geçmiş oldu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar