Connect with us

Magazin

Star Wars’ta oynamıştı; İngiliz aktör Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Oyuncu en son Batman filmi için yıldız oyuncu Robert Pattinson’a koçluk yapıyordu

Published

on

By

Star Wars filmi oyuncusu Andrew Jack, 76 yaşında yeni tip Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

 Film oyuncusu ve aksan koçu Andrew Jack, 76 yaşında Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.Testi pozitif çıkan İngiliz oyuncunun durumunun ağırlaşması ve diğer belirtilerin artması üzerine kurtarılamadığı belirtildi.

Star Wars’ta Major Caluan Ematt karakterine hayat veren Andrew Jack’in eşi Avustralya’da karantinada olduğundan Jack’in son anlarında yanında yer alamadı.

 filmi oyuncusu ve aksan koçu Andrew Jack, 76 yaşında corona virüsten hayatını kaybetti.

Daha önce corona virüs testi pozitif çıkan İngiiz oyuncunun durumunun ağırlaşması ve diğer belirtilerin artması üzerine kurtarılamadığı belirtildi.

Star Wars’ta Major Caluan Ematt karakterine hayat veren Andrew Jack’in eşi Avustralya’da karantinada olduğundan Jack’in son anlarında yanında yer alamadı. Eşi, Twitter’dan, “Bugün bir adamı kaybettik. Andrew Jack’e iki gün önce corona virüs teşhisi konuldu” notunu yazdı.

Oyuncu en son Batman filmi için yıldız oyuncu Robert Pattinson’a koçluk yapıyordu. Aynı zamanda Sherlock Holmes, Yüzüklerin Efendisi, Captain America ve Siyah Giyinen Adamlar gibi filmlerde de görev yapmıştı.

. Aynı zamanda Sherlock Holmes, Yüzüklerin Efendisi, Captain America ve Siyah Giyinen Adamlar gibi filmlerde de görev yapmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar