Connect with us

Dünya

Subway’de korkunç olay: Sandviçine fazla mayonez sıktığı için öldürdü

ABD’de Subway’a giden bir müşteri, sandviçine fazla mayonez sıkıldığı için bir çalışanı öldürdü, bir çalışanı ise ağır yaraladı.

Published

on

ABD’de fast food zinciri Subway’e giden bir müşteri, sandviçine fazla mayonez sıkıldığı için çalışanlara ateş açtı.

Georgia eyaletinin başkenti Atlanta’da iki gün önce meydana gelen olayda 26 yaşındaki adı açıklanmayan bir kadın vurularak öldürüldü. Jada Statum adlı çalışansa ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

WSB-TV kanalının aktardığına göre durumu kritik olan Statum, 5 yaşındaki çocuğunu korumak için tezgahın altına itti ve bu esnada iki mermi isabet etti.

“İnanın ya da inanmayın, yaşananlar sandviçte çok fazla mayonez olmasıyla ilgili” diyen dükkanın sahibi Willie Glenn, şöyle konuştu:

Saldırgan gerginliği artırmaya karar verdi ve o andan itibaren kıyamet koptu. Sandviçte onu fazlasıyla üzen bir sorun vardı ki öfkesini buradaki iki çalışandan çıkarmaya karar verdi. Herkes silah taşımak istiyor. Herkes birini silahla korkutmak istiyor. Dışarısı korkutucu.

Glenn, üçüncü bir çalışanın saldırgana ateş açtığını ancak vuramadığını belirtti. Patron ayrıca dükkanın kalıcı olarak kapatılabileceğini açıkladı:

Mahallede başka kimseyi bu şekilde riske atamam.

Olayla ilgili 36 yaşındaki bir erkek yakalandı.

 

 

 

 

Haber: Independent Türkçe

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar