Connect with us

Magazin

Sürpriz aşk! Naz Çağla Irmak ile Sarp Levendoğlu aşklarını ilan etti

2014 yılında nikah masasına oturduğu Birce Akalay ile 2 yıllık evliliğini 2016 yılının Ocak ayında sonlandıran 39 yaşındaki oyuncu ve yönetmen Sarp Levendoğlu kalbini kendisinden 15 yaş küçük olan genç meslektaşı Naz Çağla Irmak’a kaptırdı. Ünlü ikili aşklarını sosyal medyadan ilan etti.

Published

on

By

Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınıp sevilen ve vefatıyla tüm Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay’ın hayatını canlandıran genç ve başarılı oyuncu Naz Çağla Irmak ile Sarp Levendoğlu’nun ilişkisi ortaya çıktı.

‘Kırgın Çiçekler’ dizisinde canlandırdığı yetimhanede yaşayan genç kızlardan Kader karakteriyle gönüllerde taht kuran Irmak, ile Sarp Levendoğlu’nun sürpriz aşkı magazin gündeminde şok etkisi yarattı.

Irmak, son olarak özel hayatındaki gelişmeyle gündeme geldi. Naz Çağla Irmak’ın, gönlünü kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu’a kaptırdığı iddia edildi. Ferhan Şensoy ile Derya Baykal’ın kızları Derya Şensoy’la yollarını altı ay önce ayıran Sarp Levendoğlu ile kendisinden 15 yaş küçük sevgilisinin aşk pozları sosyal medyayı salladı.

Yanak yanağa paylaşım

Irmak, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile aşk iddialarını güçlendirdi. Irmak ve Levendoğlu’nun yanak yanağa paylaştığı samimi poz, sosyal medyada geniş yankı buldu. Irmak paylaşımına Levendoğlu’nu etiketleyerek kalp emojisi koydu.

Aşkını ilan etti

Daha önce “Bir daha evlenmem” açıklamasını yapan Levendoğlu, “Demir Kadın Neslican” filminde Neslican Tay’ı canlandıran Naz Çağla Irmak ile yeni bir aşka yelken açtı. Önceki gün bir araya gelen çift, birlikte objektif karşısına geçti. Irmak, Sarp Levendoğlu ile pozlarını Instagram hesabından yayınlayarak, aşklarını gözler önüne serdi. Samimi halleriyle dikkat çeken aşıkların bir hayli neşeli olduğu da gözlerden kaçmadı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar