Connect with us

Magazin

Survivor Turabi’den kötü haber!

Survivor Türkiye ile 2 kez şampiyonluk elde eden yaptığı yorumlarla ve yarışmadaki sözleriyle ünlenen Turabi Çamkıran sosyal medya aracılığıyla verdiği haber sevenlerini panikletti.

Published

on

By

Survivor Türkiye ile adını duyuran ve yarışmada 2 kez şampiyonluk elde ederen ünlenen Turabi Çamkıran’dan kötü haber geldi. Turabi Çamkıran sosyal medya aracılığıyla koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Turabi Çamkıran hayranlarına koronavirüs testinin pozitif çıktığı haberinin yanı sıra bir kötü haber daha duyurdu. Çamkıran Acun Ilıcalı’nıun 2021 yılında faaliyet göstereceği EXXEN adlı projesinde Survivor Cup yarışması için hazırlanıyordu.

Koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu Turabi Çamkıran Acun Ilıcalı’nın EXXEN projesindeki Survivor Cup yarışmasına da koronavirüs tedavisi sebebiyle katılamayacağını da duyurdu.

“Çok acı çekiyorum”

Turabi Çamkıran, koronavirüse hastalığına yakalandıktan sonra çok acı çektiğini, tedavi sürevinin başladığını söyledi. Sağlık durumuyla ilgili olarak sevenlerini de bilgilendirdi.

Eski Survivor yarışmacısı Turabi Çamkıran’ın sosyal medyada yaptığı açıklama şöyle;

“Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki son yapılan covid testim pozitif çıktı. Daha önce gideceğimi söylediğim yarışmaya maalesef gidemiyorum. Şimdi tedavi sürecim başladı umarım tez zamanda iyileşir tekrar sağlığıma kavuşurum. Gerçekten çok acı çekiyorum. Lütfen herkes çok dikkat etsin”

Turabi Çamkıran kimdir?

Türk oyuncu ve boksör. 3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin’de doğdu. Aslen Kahramanmaraş’lıdır. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’ne gitti ancak bitiremedi, liseyi Survivor yarışmasından sonra bitirdi. Gençliğinden beri hem breakdance hem de muay thai dövüş sanatıyla ilgilendi.

2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. 2014 ve 2015 yıllarında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katıldı ve bu iki sezonda şampiyon oldu. Survivor yarışmasından sonra birkaç sinema filmi ve dizide rol aldı. Sağlık Bakanlığı’nın çocuklarda süt içme alışkanlığı kazandırma konulu bir kamu spotunda yer aldı. 2019 yılında ABD’de yayımlanan The Challenge: War of the Worlds adlı yarışmaya katıldı ve şampiyon oldu

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar