Connect with us

Magazin

Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Ocak Survivor 2022 All Star dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 2022 All Star’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu ve ünlüler takımından bir isim sürgün kampına gönderildi. Bu akşam heyecan dolu mücadelelerin ardından ise Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 16 Ocak Survivor 2022 All Star’da dokunulmazlığı kazanan takım.

Published

on

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen zorlu yarışması Survivor 2022 All Star’da nefes kesen mücadeleler sürmeye devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda bu akşam heyecan dolu anlar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda oldukça hız gerektiren bir oyunda mücadele etti. Peki, Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 16 Ocak Survivor 2022 All Star’da dokunulmazlığı kazanan takım.

SURVİVOR’DA İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam izleyenleri ekran başına kilitleyen bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam zorlu bir parkurda eleme adayı olmamak ve takımlarından birini sürgün kampına göndermemek için mücadele etti.

Nefes kesen parkurda zorlu anlar ve tartışmalar yaşandı. Kafa kafaya giden mücadelenin ardından Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Kadınlar arasında oynanan oyunu ünlüler takımı kadınları büyük bir farkla kazandı ve durum 1-0 oldu. Dokunulmazlık oyununun ikinci etabında ise ünlüler ve gönüllüler takımı erkekleri mücadele etti. Son ana kadar süren mücadelenin ardından gönüllüler takımı erkekleri, ünlüler takımı erkeklerini yendi. Böylelikle oyun uzadı. Son oyunda nefes kesen mücadelenin ardından Survivor’da 2-1’lik skorla ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star tüm heyecanıyla başladı ve büyük mücadeleler yaşandı. İlk günde ödül oyunu sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyununa çıktı. Oyundaki önemli değişiklik vardı. İki etaptan oluşan oyunda önce kadın yarışmacılar, sonra erkek yarışmacılar oynadı. İki oyunda da sekiz olan etabı kazanacaktı.

Dokunulmazlık oyunu parkurunda çeşitli engelleri aşan yarışmacılar, çekici labirentten çıkarıp halkaların olduğu kutuyu kırmaları gerekiyordu. Sonrasında halkalar ile başarılı atışı yapan sayıyı kazanıyordu. Nefes kesen mücadelede Gönüllüler takımı, kadınlarda 8-7 kazanan taraf oldu. Erkekler etabında kazanan ise 8-5 skorla kazanan Ünlüler oldu.

Bir oyunu Gönüllüler, bir oyunu Ünlüler kazanması nedeniyle best of seçimi yapıldı. Bayrak yarışını 3-1 kazanan Gönüllüler takımı, ilk dokunulmazlığı kazandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar