Connect with us

Magazin

Survivor’da aşıklar aynı takıma düştü! Sevinçten deliye döndüler!

Takımların karıştığı Survivor’da aralarında aşk dedikoduları çıkan Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan Karacakaya aynı takıma düştü.

Published

on

By

Acun Ilıcalı TV8’de yayınlanan Survivor’da kadın bir yarışmacının elenmesi durumunda  adaların karışacağını açıklamıştı. Survivor 2021 ünlüler takımının iddialı yarışmacısı yarışan Melis Sezer, ada hayatına veda etti.

Seyirciyi TV ekranlarına kilitleyen Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2021’de Melis’in elenmesinin ardından takımlar karıştı. Survivor’da Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki aşk iddiaları yarışmaya damga vurmuştu. İkilinin birleşme partisindeki yakınlaşmaları takım arkadaşlarının da dikkatini çekmişti.

Ünlüler takımının iddialı ismi Batuhan Karacakaya ile gönüllüler takımının yıldızı Aleyna Kalaycıoğlu arasında yaşanan duygusal yakınlaşma sosyal medyada ise gündem oldu.

Survivor 29 Nisan akşamı yayınlanan Survivor’ın yeni bölümünde bir kez daha Aleyna-Batuhan yakınlaşması konuşuldu. Gönüllüler adasında bu konu konuşulurken; Ayşe’nin röportajı sırasında Batuhan’ın kibar biri olduğunu ancak Aleyna’ya karşı daha da nazik olduğunu söyledi. Hatta ikilinin birleşme partisinde sarıldığı anı bile yakaladığını dile getirdi. Aleyna Çalışkan’ın “Bunlar çok güzel duygular, Batuhan sana hep güzel bakıyordu zaten” sözlerini kullanması aşk iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

Tüm bu gelişmelerin ardından Survivor’da takımların karışmasıyla birlikte Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu aynı takıma düştü. Acun Ilıcalı’nın Aleyna ve Batuhan’ın kırmızı takımda yer aldığını açıkladığı an, iki isim de sevinçten adeta deliye döndü.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar