Connect with us

Magazin

Survivor’da Yasin-Hikmet gerilimi bitmiyor! ‘Aynı yerde kalmamızın imkânı yok’

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star, 5 Mart Cumartesi akşamı 39’uncu bölümüyle ekranlara geldi. Bu hafta birleşme partisine doğrudan katılmaya hak kazanan isimlerin belirlendiği yarışmanın son bölümüne Hikmet ve Yasin arasındaki gerginlik damga vurdu. (Milliyet)

Published

on

Bu yıl All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor, 5 Mart Cumartesi akşamı 39’uncu bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bu hafta oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarının ilkinde kadınlarda Elif, erkeklerde ise Berkan bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi olmuş ve birleşme partisine katılmayı garantilemişti.

‘SURVİVOR’DA BİRLEŞME PARTİSİNİ GARANTİLEYEN İKİ İSİM BELLİ OLDU!

Son bölümde ise kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Nagihan ve Anıl, bireysel dokunulmazlığın sahibi ve birleşme partisine katılmayı garantileyen isimler oldu. Ardından gerçekleşen SMS konseyinde; bu dört isim dışında herkes eleme adayı oldu.

YASİN VE HİKMET ARASINDA SULAR DURULMUYOR

Böylelikle hızlı eleme döneminin başladığı Survivor All Star’da gönüllüler adasında tansiyon yükseldi. Daha önce de kavga eden ve bu nedenle ceza alan Yasin ve Hikmet arasında bir kez daha tansiyon yükseldi.

“BEN YERİMİ VERMEM”

Hikmet’in oturduğu yeri kendinin temizlediğini söyleyen ve “Bizim burada anılarımız var” diyen Yasin, onun evini yaptığı yerde oturmasını söyledi. Bunu yapmayacağını söyleyen Hikmet ise “Bir aydır burada oturuyorum” diye karşılık verdi. İkili arasındaki gerginlik gece de devam etti. Hikmet’in yanına giden Yasin, “Ben sana anlayış gösteriyorum sen hiç göstermiyorsun. Böyle olmaz bak” dedi. Bunun üzerine Hikmet de “Yasin ben yerimi kimseye vermem” deyince olanlar oldu. “Hikmet bak eğer racon kesersen, buna inat yaparsan durum çok farklı yerlere gider. Diskalifiye durumu var, sınırlarımı zorlama benim. Kralını dinlemem. Ben burda kendimi de yakarım seni de yakarım” dedi.

“KRALI GELSE BANA RACON KESEMEZ”

Bu tehditlere boyun eğmeyeceğini söyleyen Hikmet, “elinden geleni yap. İşine bak beni gaza getiremezsin. Bu sokak ağızlarını bırak” dedi. Bunun üzerine; “Kralı gelse bana racon kesemez” diyen Yasin ise giderek yükseldi. Hikmet’in “Adam ol Yasin. Ben dumanını tüttürdüğüm yeri kimseye vermem” sözleri ardından kendine hakim olamayan Yasin, “Bana kralı gelse racon kesemez. Survivor’ımı falan yakarım” dedi. O sırada arkadaşı Gökhan, Yasin’i oradan uzaklaştırdı.

“YASİN’DEN HER ŞEYİ BEKLERİM”

Yaşananların ardından verdiği röportajda Yasin’in davranışlarını değerlendiren Hikmet, “Yine senin gözünün üzerinde kaşın var. Sen buraya oturma, burada benim hatıralarım var. Ben istediğimi yaparım” dedi, bunlar hiç hoş şeyler değil. Şu an asla Yasin’de o sakinliği göremiyorum. Aynı yerde kalmamızın imkânı yok. Aynı yarış alanında bile bulunamayız. Her şeyi beklerim ondan” dedi.

NE OLMUŞTU?

Survivor’da geçtiğimiz haftalarda ada konseyinde Yasin Obuz ile Hikmet Tuğsuz arasında kavga çıkmıştı. Survivor ekibi ve yarışmacılar, kavgayı ayırmaya çalışmıştı. Acun Ilıcalı kavga sonrası konseyi acil topladı ve alınan kararları açıklamıştı. İki tarafı da dinleyen Ilıcalı, Yasin’e “Bir daha böyle bir durum olursa seni mutlaka eleyeceğiz” derken, Survivor’a devam edip etmeme kararını ona bırakmıştı. Devam etmek isteyen Yasin Obuz, altı ödülden mahrum olurken Hikmet Tuğsuz da iki ödülden men cezası almıştı.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar