Connect with us

Magazin

Survivor’dan elenen Atakan: Eşim 700 kişiyi dava etti

Survivor Panorama programının bu haftaki konuğu yarışmanın favorileri arasında yer alan Avatar Atakan oldu. Erken elenmesinden Adem’le arasında yaşananlara kadar birçok olaya samimi yanıtlar veren Atakan Survivor Panorama programına damga vurdu. Atakan ayrıca eşinin 700 kişiye dava açtığını duyurdu.

Published

on

By

Survivor Panorama’da haftanın konuğu Atakan oldu. Tüm sorulara içtenlikle yanıt veren Atakan oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

SURVİVOR ATAKAN: EŞİM 700 KİŞİYE DAVA AÇTI

Adem’in arkasından tekme attığı olayla ilgili konuşan Atakan “fragmanın bu şekilde verilmesi ben bunu Acun abiye de söyledim. 24 saat boyunca bir fragman verildi ve bu fragman sayesinde ailem oğlum küfür yedi. 700 tane falan dava açmış heralde eşim, 700 kişiyi dava etmiş bu küfürlerden, hakaretlerden dolayı. Ama bir milyon tane hakaret vardır. Bu şekilde verilmesinden dolayı sanki burada ben çok suçluymuşum gibi, direkt benim üstüme farklı bir şekilde algı oluyor ve eşim, oğlum bir ton küfür yiyor.” ifadelerini kullandı.

“ADEM’LE BERABER YÜRÜYEBİLİRDİK”

Adem’la ilgili de konuşan Atakan “Aslında biz Adem’le rakibiz ama beraber de yürüyebilirdik. Bir güç birliği de yapılabilirdi baktığın zaman ama bunun olamamasının en büyük sebeplerinden bir tanesi bence Adem’in bunu kabul edemiyor olması. Mesela ben atıyorum Ogeday’la çok büyük rakip değil miyim, ama çok da iyi arkadaşım. Aynı şeyi ben Adem’le de sağlayabilirdim. Başta aslında onu sağlıyordum. Daha sonrasında Adem’in içten içe bazı hareketleriyle ön plana çıkıyor olması. Ne bileyim seçmede ben çıkmadım, niye çıkmayacağım, ben daha iyi attım, şunu böyle yaptım. Bir tık daha egosal hareketlerle bunu bozdu.” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar