Connect with us

Magazin

Takıntılı hayranı yüzünden taşınan Aleyna Tilki yeni evinden paylaştı…

Geçtiğimiz haftalarda takıntılı hayranı nedeniyle zor günler yaşayan ve evini taşıyan Aleyna Tilki, Instagram sayfasından paylaştığı gönderilerle dikkat çekiyor. Aleyna Tilki, son olarak yeni evinde paylaştığı pozlarla gündeme geldi.

Published

on

By

Geçtiğimiz günlerde takıntılı hayranı nedeniyle evinden taşınmak zorunda kalan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiriyor.

Tilki, bu defa ev pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Salaş bir tişört tercih eden Aleyna Tilki, yeni evinde ilk pozunu verdi. Aleyna Tilki’nin bu paylaşımı takipçileri tarafından kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Son dönemde aşk hayatıyla gündeme gelen 21 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda hayranlarıyla buluştu. Sevilen şarkılarını seslendiren Tilki, konser sonrası aldığı haberle büyük panik yaşadı. Bir hayranı Aleyna Tilki konserdeyken çitlerden atlayarak, evinin kapısına dayandı.

Ünlü şarkıcının ailesi, takıntılı hayranı kapıda görünce büyük şok yaşayarak güvenliği çağırdı. Konserden sonra olayı öğrenen Aleyna Tilki, takıntılı hayranından şikayetçi oldu.
Twitter hesabından bir açıklama yapan şarkıcı; şu ifadeleri kullandı; “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp, evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur!”

“Kapıma bizzat pusu kurmuştur! En büyük cezayı talep ediyorum. Evdeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı…”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar