Connect with us

Magazin

Takipçilerine “Kist ameliyatı olacağım” dedi topladığı parayla slikon taktırdı

Twitch yayıncısı Didem Şener, “Kist ameliyatı olacağım” başlıklı bir canlı yayın sayfası açarak izleyicilerine para biriktirmeye çalıştığını söyledi ve dakikalar içerisinde yüklü miktarda bağış aldı. Ama parayla göğüs büyütme ameliyatı oldu.

Published

on

By

Didem Şener, paranın toplanmasının ardından sayfasını kapattı. Didem Şener’in topladığı paralarla göğüslerine silikon taktırdığı ortaya çıktı.

“YAPTIĞIM DOĞRU DEĞİLDİ”

Ortaya çıkan skandalın ardından açıklama yapan Didem Şener, hakkındaki suçlamaları kabul ederek “O video benim ilk yayınlarımdan biri ve tamamı hiçbir beklentim olmadan eğlence amaçlı yayın açtığım dönemlerden. Arkadaşlarla konuştuğumuzda bir donate bar (bağış kampanyası) açalım dedik, çünkü 20-30 izleniyordum.

Kist ameliyatı donate barı açmamın nedeni göğsümde kist olduğu için değil, direkt göğüs estetiği ameliyatı için açarsam insanlar tarafından ayıplanırım diye düşünmüştüm. Yaptığım şey doğru mu hayır, değil.

Sahte rapor işi de tamamen espiri. Bu yayından sonra kist ameliyatı barının başlığını değiştirip göğüs estetiği yazmıştım” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar