Connect with us

Magazin

Tarkan’ın Geççek şarkısına ünlü isimlerden yorum

Tarkan’ın yeni şarkısı ‘Geççek’, dün akşam dinleyicilerle buluştu. Sosyal medyayı sallayan şarkıya ünlü isimlerden yorum yağdı.

Published

on

Tarkan’ın merakla beklenen yeni eseri ‘Geççek’, şarkıcının Twitter mesajında Youtube linkini paylaşmasının ardından sosyal medyada dinlenilmeye başlandı.

Şarkı, dün akşam saat 21.00’de yayınlanmasının ardından kısa sürede gündem olarak Twitter’da TT listesinin en üst sırasına yerleşti.

Sanat dünyasından Tarkan’ın yeni şarkısına yorum yağdı. İşte ünlü isimlerden ‘Geççek’ paylaşımı…

Metin Uca: “Ne güzel hatırlattı sevgili Tarkan, değişim kaçınılmazdır, her şey yenilenir, iyiye evrilir, doğanın diyalektiğinin önünde hiçbir güç duramaz ve güzel günler hep gelir, güç sarhoşu ve tüm kötülerin, kötülüklerin yeri tarihin çöplüğüdür. Geççek bunu nasıl keyifle anlatıyor.”

Gonca Vuslateri: “Tarkan ne güzel bir şarkı bu. Tam böyle aile şarkısı. Tam sevgiliye dosta göndermelik. Tüm aile dinledik taptık. Bayram sevinci verdi bize. Duygusal, dokunaklı… Buradan bu kadar anlatabilirim yaşadığım kıvancı. Müthiş.”

Atilla Taş: “Tarkan’ın ‘Geççek’ şarkısı ilk protest pop şarkı olarak tarihe geçti. Bir isim koymamış, yoksa adresi belli! Tebrikler Tarkan. Aynen geççek!”

Doğa Rutkay: “Ortama güüüm diye düşmek bu olsa gerek? Yakışır. Severiz kendisini ezelden beri.”

Şahan Gökbakar: “Kimisi politik anlar, kimisi pandemi anlar, kimisi dünyadaki kötülükler anlar ve kimileri de başka şeyler. Anladığındır, hissettiğindir o şarkı senin için. Sanatçının hislerini ve sebeplerini sorgulamayın, kendi hissettiklerinize odaklanın, keyif alın. Sanat böyle bir şey”

Hayko Cepkin: “Tarkan olmaya çalışan popçuların zamanla ‘mejajını aldım’cılara dönüştüğü ortamda, rahatı seçmemiş, hedefi belirtilmemiş paylaşımdan hapis yatılan süreçte, pop minvalinde sanat kaygısız ama nereye çekersen oraya giden dili ile ‘cesurca’ tanımına uygun ilk pop şarkısıdır.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar