Connect with us

Dünya

Trump Madonna’ya çıkma teklif etmiş ama reddedilmiş

ABD Başkanı’nın yeğeni yeni kitabında Trump’ın Madonna’ya çıkma teklif ettiğini ama reddedildiğini yazdı

Published

on

By

ABD Başkanı’nın yeğeninin kaleme aldığı yeni kitapta Donald Trump’ın zamanında Madonna tarafından reddedildiği iddia ediliyor.

USA Today’in gördüğü alıntıda Mary Trump, 1990’larda Trump’ın kitabı The Art of the Comeback’in (Geri Dönme Sanatı) yazarlığını amcası adına üstlenmesinin istendiğini, asistanının da o ana kadar Trump’ın yazdığı sayfaları göndermeyi teklif ettiğini anlatıyor.

Fakat Mary Trump, amcasının meslek hayatını ele almak yerine, görünüşe göre eline geçen 10 sayfanın Trump’ın “çıkmayı beklediği ama onu reddedince aniden şimdiye kadar tanıdığı en kötü, en çirkin, en şişman sersemlere dönüşen kadınların haksızlığa maruz kalmış özeti” olduğunu iddia ediyor.

Bu kadınlar arasında mektubun “Donald’ın çirkin bulduğu biçimde sakız (çiğniyor)” diye nitelediği iddia edilen Madonna da vardı.

The Independent yorum almak için Madonna ve Trump’ın temsilcileriyle temasa geçti.

İddialar ABD Başkan’ının ölen abisinin 55 yaşındaki kızı Mary Trump’ın gelecek hafta yayımlanacak tartışmalı kitabı Too Much and Never Enough’ta (Çok Fazla ve Asla Yeterli Değil) öne sürülüyor.

Beyaz Saray sözcüsü Kayleigh McEnany, yazar ve aile üyeleri arasında yasal mücadeleye konu olan biyografiyi “gerçeklikle hiçbir bağlantısı olmayan saçma, absürt iddialarla” dolu “yalanlar kitabı” diye nitelendirmişti.

Madonna daha önce Trump’a karşı duyduğu küçümsemeyi göstermiş, 2017 Kadın Yürüyüşü’nde 500 bin kişiden daha kalabalık kitleye tartışma yaratacak biçimde Trump’ın seçilmesinin ardından “Beyaz Saray’ı havaya uçurmaya dair bir sürü şey düşündüğünü” söylemişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar