Connect with us

Magazin

Tuba Büyüküstün’den ‘Murat Boz’ sorusuna sitemli yanıt!

Tuba Büyüküstün, ‘Another Self’ dizisinde birlikte rol aldığı ve adının aşk dedikodularına karıştığı şarkıcı Murat Boz hakkında konuştu.

Published

on

By

Son olarak ‘Sefirin Kızı’ adlı dizide izleyici karşısına çıkan Tuba Büyüküstün, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Atlas Sineması’nda düzenlenen “Oyuncu Bakış Açısıyla Toplumsal Olayların Sinemaya Etkisi“ konulu söyleşiye katıldı. Çıkışta muhabirlerle sohbet eden oyuncu, ‘Another Self’ dizisinde birlikte rol aldığı ve adının aşk dedikodularına karıştığı şarkıcı Murat Boz hakkında da konuştu.

YA DANS YA DA MEYDAN SAVAŞI!

Tuba Büyüküstün, oyuncu ve yönetmen arasındaki ilişkiyi bir dansa benzeterek şöyle konuştu:

“Bir senaryoyu okuduğunuz zaman iki kişi farklı şeyler görür ve farklı fikri olur. Senaryoyu okuduktan sonra yönetmenle konuştuğun zaman bazen çok ayrı yerlerde oluyorsun bazen de çok yakın durabiliyorsun. Oyuncu demek ona verilen duruma, tekse, duyguya inanmak demek. Dolayısıyla yönetmenle ayrıştığın yerler varsa karşınızdakini ikna etmeniz gerekiyor. Oyuncu ikna olmaz zorunda, yönetmende ikna olmaz zorunda. Bu bir süre sonra dansa doğru dönüşüyor. Çok iyi giderse bir tango, doğru yönlendirilmezse güzel bir meydan savaşına dönüşüyor.”

’KIZLARIM BENİMLE GURUR DUYUYOR’’

Maya ve Toprak Saylak isimli iki kız çocuğu olan Tuba Büyüküstün, kızlarının kendisiyle gurur duyduğunu belirtti. Büyüküstün, “Çocukları için annesinin ne yaptığı çok önemli. Ben şunu çok iyi hissediyorum kızlarım benimle gurur duyuyorlar. Bazen oturup yaptığım işleri seyrediyorlar. Bahsederken gurur duyuyorlar” diye konuştu.

Setteki çalışma koşullarından bahseden Tuba Büyüküstün, “Sözleşmeye çalışma şartı koyuyor musun?” şeklindeki soruya “Tuvaletin olmadığı, herkesin 24 saat çalıştığı, 36 saat hiç uyumadan çalıştığım bir süreçten geliyorum. İnsanların nasıl çalıştığını bildiğim için ‘Arkadaşlar saat 9 oldu ben gidiyorum, hoşçakalın’ deyip gidemiyorum. Onun için yapmamayı tercih ediyorum.” diye cevap verdi.

MURAT BOZ’U ANLATTI!

Tuba Büyüküstün, Murat Boz ile birlikte başrolünde yer aldığı Netflix yapımı ‘Another Self’ dizisinin çekimleri hakkında konuştu. Çekimlerin tamamlandığını söyleyen Büyüküstün, “Çekimler harika geçti. İstanbul’da başladık, Ayvalık’ta devam ettik, İstanbul’da bitirdik” dedi. Büyüküstün, Boz ile çıkan aşk haberler iyle ilgili olarak “Hakkımızda çok dedikodu çıktı. Siz bizden daha iyi biliyorsunuz” açıklamasını yaptı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar