Connect with us

Magazin

Tuba Ünsal apar topar hastaneye kaldırıldı

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Tuba Ünsal Zorlu PSM sahnesinde seyirci ile buluşacak olan ‘Adı Aylin’ adlı tiyatro oyununun provasından talihsiz bir an yaşadı. Tuba Ünsal, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Published

on

By

Tuba Ünsal, hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrolünde yer aldığı ‘Adı Aylin’ tiyatro oyunun provasında baygınlık geçirdi. Aylardır gösteriye hazırlanan oyuncu, son günlerde çalışma saatlerini artırınca yorgunluğa yenik düştü.

Uzun saatler yemekte yemediği iddia edilen Ünsal için hemen ambulans çağrıldı. Bilinci kapandığı öğrenilen oyuncunun ilk müdahalesi sahnede yapıldı. Kısa süre sonra kendisine gelen Ünsal, ilerleyen saatlerde taburcu oldu.

Evinde dinlenmeye geçen Ünsal’ın, çarşamba günü prömiyeri gerçekleşecek oyunu için yeniden provalara başladığı konuşuluyor.

Öte yandan güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından sitem etmişti. Instagram’dan açıklama yapan oyuncu, “Aylardır koronavirüs, euro ve dolar derken çok zorlanıyorum.

Sadece oyuncu olsaydım, kendime dinlenme ve hasta olduğunda evde kalma hakkı tanırdım. Şu an bunu yapamıyorum. Bu şartlarda çalışmaktan çok yoruldum” ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar