Connect with us

Magazin

Tuba Ünsal ‘Ondan daha kötüsü var’ diyerek Şeyma Subaşı’dan özür diledi

Tuba Ünsal, iki yıl önce Şeyma Subaşı için yaptığı sert eleştirilerden pişman olduğunu açıkladı. “Tuba Ünsal, Şeyma Subaşı’nın neyini beğenmiyor?” sorusunu yanıtlayan Ünsal, bakın ne cevap verdi.

Published

on

Tuba Ünsal, Blu TV’de yayınlanan 40 programında soruları yanıtladı. Geçtiğimiz yıllarda eski sevgilisi Guido Senia ile birlikte sürekli Ibiza’ya seyahat eden Şeyma Subaşı, direkt Ibiza seferi olmamasına sitem etmiş ve kamuoyunda tartışma yaratmıştı.

Şeyma Subaşı’na o dönem bir tepki de Tuba Ünsal’dan gelmişti. Ünsal sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var. Çalışan, üreten, kadınlığı ağız bükerek öğrenmeyen… Kadın gibi kadın olarak yetişecek o genç kızlar” demişti.

Şeyma Subaşı ile arasında geçen diyalog hatırlatılan Tuba Ünsal, “Çok özür diliyorum böyle bir yanıt verdiğim için. O gün, ben kimim, neyim? Hangi hadle, hangi öfkeyle, hangi durumla, öyle ya da böyle bir genç kadını kıracak bir şeye sahibim. O yüzden, hiç hoşuma gitmedi o gün yaptığım şey. Yani gelişim böyle bir şey işte… İnsan hatalarıyla büyüyor. Ondan çok daha büyük toplum erezyonu sağlayanlar olabilir.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar