Connect with us

Magazin

Tuğba Ekinci’de haberci oluyor!

O şimdi asker canı neler ister şarkısı ile ünlenen sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci televizyonda sunucu oluyor. Ekinci yeniden yayın hayatına başlayan Flash TV ile anlaştı

Published

on

By

İki yıllık aradan sonra seyircisi ile Haber kanalı olarak buluşan Flash TV, ünlü isimler kadrosuna katmaya devam ediyor. Başarılı haberci Hakan Aygün, kanalın Genel Yayın Müdürlüğü’nü üstlenirken 2.kaptan ise duayen gazeteci Savaş Kalafat… Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi ünlü isimleri gibi birçok haberciyi kadrosuna katan kanal, şimdi de öğlen kuşağında yayınlanan magazin ve aktüel programlarına fark atmak için yeni bir program için düğmeye bastı.

1 Kasım’da yayına girecek olan “İki kadın iki erkek ve O… ‘’ AL SANA HABER” isimli program14.00 ile 16.00 saatlerinde arasında canlı olarak yayınlanacak program için sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci ile el sıkışıldı.  Programın içerik formatı Cannes’te Tv format ödüllü marjinal kimliği ile bilinen Televizyoncu ve Gazeteci Seyhan Soylu ait.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar