Connect with us

Gündem

Tuğçe Kazaz’dan Ezgi Mola’ya: ‘Medya maymunluğuna devam et’

Şeriat paylaşımıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz’a, Ezgi Mola’dan yorum yaptı. Kazaz, kendisine tepki gösteren Mola için ise ‘Medya maymunluğuna devam et’ dedi.

Published

on

Bir dönem adından çokça söz ettiren ve sosyal medyadaki tuhaf paylaşımlarıyla alay konusu olan esk manken Tuğçe Kazaz, Twitter’da birkaç gündür devam eden şeriat tartışmalarına dahil olmuştu. Müslüman olmasının ardından açıklamalarıyla gündem olan Kazaz, Twitter hesabından şeriat tartışmasına ilişkin paylaşım yapmıştı.

“ŞERİAT TEMİZ TOPLUMLARA GELİR”

Kazaz paylaşımında “Şeriat temiz toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz.Muhammed’in ahlakı, Hz.Ömer’in adaleti, Hz.Ali’nin cesareti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez! Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak adına kötülediğiniz şeriat bir değil” ifadelerine yer vermişti.

Kazaz’ın gündem olan sözlerinin ardından oyuncu Ezgi Mola ise “Yallah Arabistan’a” yanıtını verdi. Eski manken de Mola’ya, yine sosyal medyadan cevap verdi.

“MEDYA MAYMUNLUĞUNA DEVAM ET”

Kazaz’ın paylaşımı şu şekilde:

“Ezgi Mola bana ‘Yallah Arabistan’a’ demiş! Türkiye babanın çiftliği mı ki oraya buraya yol veriyorsun? Haddini bil, medya maymunluğuna devam et. Burası şehit kanlarıyla sulanarak vatan edilmiş Osmanlı bakiyesidir, sadece din düşmanlarının ülkesi değildir, bunu size öğreteceğiz.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar