Connect with us

Dünya

Türk devlerinden Londra’da yaşayan gençlere iş imkanı…

Arçelik, ASELSAN, Türk Hava Yolları gibi Türkiye’nin uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaları TALENTforBIZ fuarı ile İngiltere’de iş/kariyer olanakları sunacaklar.

Published

on

By

Arçelik, ASELSAN, Halkbank, Havelsan, Kordsa, STM, TEİ, TUSAŞ, THY Teknik, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, Ziraat Bankası gibi Türkiye’nin uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaları ve bu firmaların kurum kültürlerini yakından tanımak ve sundukları iş/kariyer olanakları hakkında bilgi almak amacıyla 21 Mayıs Cumartesi günü 09.00-17.00 saatleri arasında Institute of Directors’da (116 Pall Mall, St James’s, London SW1Y 5ED) TALENTforBIZ kariyer fuarı düzenleniyor.

özellikle İngiltere’de yaşayan öğremci, yeni mezun yada iş arayan Türkleri hedefleyen fuara katılımın yüksek olması bekleniyor.

Kariyer yolculuğunda yararlı olacağı düşünülen bu etkinliğe katılmak için öncelikle Yetenek Kapısına kayıt olunması ve Yetenek Kapısındaki “Kariyer Fuarları” kısmından TALENTforBIZ–London’a başvuru yapılması gerekiyor.

Etkinlik boyunca düzenlenecek atölye/örnek olay çalışmaları, iş/staj mülakatları, söyleşiler gibi pek çok kariyer etkinliğini Yetenek Kapısından inceleyerek ilgilendiklerinize başvurulabiliyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar