Connect with us

Teknoloji

Twitter ücretli olan DM özelliğini herkes için bedava yaptı

Sosyal medya platformu Twitter, özellikle son birkaç ay içinde uygulamayı geliştirme anlamında büyük bir ivme kazandı. Kullanıcı deneyimini artırmaya devam eden şirket DM kutusu için yeni özelliğini duyurdu.

Published

on

Twitter, kullanıcıların mesajlaşma deneyimini arttırmak için arayüzünü yavaş yavaş geliştirmeye devam ediyor. Şirket bugün, DM mesajlarının sabitlenmesine olanak tanıyacak yeni bir özellik duyurdu. Twitter Blue abonelerine sunulan ve şimdi platformun Android, iOS ve Web sürümleri için aktif hale getirilen yeni özellik, kullanıcıların 6 adete kadar DM mesajını sabitlemesine izin verecek. Bununla birlikte kullanıcılar istedikleri mesajın üzerine uzun süre basarak veya kaydırarak ”Sohbeti Sabitle” seçeneğine ulaşabilecekler.

2021’in sonlarında İngiltere’deki popüler grup sohbet uygulamalarından bir tanesi olan Sphere ve kurumsal sohbet uygulaması Quill’i satın alarak kendi bünyesine dahil eden Twitter, kullanıcıların platform deneyimini arttıracak yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar